22.10.2022 – Igrzyska Młodzieży w Sztafetowych Biegach Finałowych – Augustów (Przewięź) – 16 msc
28.10.2022 – Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej chłopców
1 msc – ZSP Sejny
2 msc – SP Krasnopol
3 msc – SP Żiburys
14.12.2022 – Halowe Zawody Lekkoatletyczne Szkół Podstawowych w Suwałkach.
O.Leończyk – 1 msc rzut piłką lekarską, 1 msc pchnięcie kulą, 1msc w rzucie oszczepem.
Osiągnięcia SP Sejny w roku szkolnym 2021/2022 |
1. Liga Lekkoatletyczna Finał Grupy Północnej w Suwałkach, startowało 10 osób: I miejsce Jakub Buraczewski bieg na 2000m. |
2. Bieg na 1000 m I miejsce Mikołaj Liszkowski, II miejsce Michał Matwiejczyk |
3. Bieg na 600m I miejsce Hubert Chrulski, III miejsce Konrad Kalinowski |
4. Bieg na 100m I miejsce Gracjan Szurc |
5. Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych w Sejnach, startowało 40 osób: |
2007 chłopcy: I miejsce Jakub Buraczewski, II miejsce Konrad Kalinowski, III miejsce Mikołaj Liszkowski 2008 chłopcy: I miejsce Gracjan Szurc, II miejsce Szymon Statkiewicz, III miejsce Krystian Siemianis, 2008 dziewczyny: I miejsce Weronika Prolejko, II miejsce Natalia Klidzio, III miejsce Gabriela Moroz 2007 dziewczyny: I miejsce Nikola Bernecka, II miejsce Hanna Janculewicz |
6. Mistrzostwa Powiatu w LA Igrzyska dzieci startowało 30 osób: |
60m chłopcy: II miejsce Gabriel Kamiński, III miejsce Patryk Maksimowicz 600m dziewcząt: III miejsce Dominika Stabińska 600m chłopcy: I miejsce Paweł Gniazdowski, III miejsce Jakub Gaus Skok w dal dziewcząt: I miejsce Dominika Stabińska, II miejsce Łucja Piekarska, III miejsce Lena Liszkowska Skok w dal chłopcy: I miejsce Gabriel Kamiński, II miejsce Patryk Maksimowicz 200 m chłopcy: I miejsce Gabrielo Kamiński, 200m dziewcząt: I miejsce Lena Liszkowska, II miejsce Iga Milewska, III miejsce Gabriela Ziach 60m dziewcząt: I miejsce Gabriela Ziach, I miejsce Iga Milewska, II miejsce Alicja Łatwis, III miejsce Kaja Bernecka |
7. Mistrzostwa Powiatu w Trójboju lekkoatletycznym reprezentowało SP Sejny 12 osób, I miejsce SP Sejny chłopcy, I miejsce SP Sejny dziewczęta |
8. Mistrzostwa Powiatu w czwórboju lekkoatletycznym reprezentowało SP Sejny 12 osób, I miejsce SP Sejny chłopcy, I miejsce SP Sejny dziewczęta |
9. Igrzyska dzieci grupy Północnej w Trójboju lekkoatletycznym startowało 12 osób : VI miejsce SP Sejny dziewczęta, VII miejsce SP Sejny chłopcy |
10. Igrzyska dzieci grupy Północnej w czwórboju lekkoatletycznym startowało 12 osób: VII miejsce SP Sejny dziewczęta, IV miejsce SP Sejny chłopcy, |
11. Igrzyska Młodzieży szkolnej w lekkoatletyce startowało 16 osób: III miejsce Alina Staśkiel w biegu ma 600m, I miejsce Mikołaj Liszkowski w biegu na 600m, I miejsce Jakub Buraczewski w biegu na 2000m, |
12. Igrzyska młodzieży Szkolnej Grupy Północnej chłopców: II miejsce SP Sejny |
13. Igrzyska Dzieci grupy Północnej w drużynowych Biegach Przełajowych startowało 7 osób: III miejsce Paweł Gniazdowski |
14. Igrzyska Młodzieży Szkolnej Grupy Północnej w drużynowych Biegach Przełajowych: II miejsce Jakub Buraczewski, III miejsce Mikołaj Liszkowski |
15. Igrzyska Dzieci Województwa Podlaskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych startowało 12 osób: VIII miejsce SP Sejny chłopcy, V miejsce Gabriel Kamiński, IX miejsce Paweł Gniazdowski |
16. Igrzyska Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego w drużynowych Biegach Przełajowych startowało 7 osób |
17. Igrzyska Dzieci grupy Północnej w lekkoatletyce: I miejsce Paweł Gniazdowski biega na 600m, III miejsce Patryk Maksimowicz w biegu na 1000m. IV miejsce Gabriel Kamiński bieg na 1000m, V miejsce Lena Liszkowska bieg na 600m, startowało 12 osób |
18. Igrzyska Młodzieży szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt startowało 10 osób |
19. Igrzyska młodzieży szkolnej Województwa Podlaskiego w piłce siatkowej dziewcząt: II miejsce SP Sejny |
20. Igrzyska Młodzieży szkolnej Województwa podlaskiego w lekkoatletyce: II miejsce Patrycja Turowicz w biegu na 600m. startowały 4 osoby |
21. Igrzyska Dzieci Województwa Podlaskiego w lekkoatletyce: II miejsce Paweł Gniazdowski bieg na 600 m, startowały 2 osoby |
22. Igrzyska Młodzieży Szkolnej Województwa podlaskiego w piłce nożnej chłopców drużyna 8 osób: III miejsce w półfinale wojewódzkim |
17 października na trasach leśnych Przewięzi odbył się finał województwa podlaskiego w sztafetowych biegach przełajowych. Dziewczęta zdobyły… ZŁOTO!!!! Chłopcy zajęli 4 msc. Gratulacje!!!
Sekretariat oraz Dyrekcja