Rekrutacja

Wykaz dzieci zakwalifikowanych do przedszkola i oddziałów przedszkolnych w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Sejnach na rok szkolny 2022/2023

REKRUTACJA DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Wykaz dzieci przyjętych i nieprzyjętych do przedszkola i oddziałów przedszkolnych w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Sejnach na rok szkolny 2022/2023
Dzieci przyjęte
Anuszkiewicz Adam
Bagiński Robert
Baluta Maria
Boiko Aleksander
Chodkiewicz Maria Helena
Chrulski Marcel
Czarniecki Igor
Czokajło Mateusz
Dąbrowski Aleksander
Dobreńko Weronika
Fidrych Aleksandra
Gerwel Pola
Giedrojć Wiktor
Gniazdowska Lena
Gudziewska Zofia
Jakubowski Hubert
Janczulewicz Nikodem
Jankowska Oliwia
Jarzębowicz Patrycja
Jurkiewicz Magdalena
Kaszuba Kacper
Koneszko Sylwia
Korenkiewicz Aleksander
Kuklewicz Igor
Kunicki Antoni
Kwaterski Igor
Makowski Ksawery
Milewski Jan
Myszczyńska Michalina
Pajewski Ignacy Antoni
Palanis Karol
Pawlukowski Olaf
Pieciukanis Norbert
Polkowski Kacper
Popiel Jakub Wojciech
Puzowski Patryk
Radzewicz Patryk
Rzodkiewicz Julian
Sawicka Hanna
Sewastynowicz Mikołaj
Sinkiewicz Amelia
Sojka Tymoteusz
Sokołowska Maja
Statkiewicz Maria
Szafranowski Mateusz
Trejnowski Piotr Olaf
Tujakowska Maria
Waner Sebastian Kajetan
Wróblewski Jakub
Zajko Sebastian
Dzieci uczęszczające w roku szkolnym 2021/2022 do przedszkola i oddziałów przedszkolnych w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Sejnach kontynuują edukację przedszkolną zgodnie ze złożonymi deklaracjami.
Dzieci nieprzyjęte
Palewicz Aleksandra
Piekut Tymon
Żdżarski Ryszard Seweryn
Bagińska Maja
Rydzewska Zuzanna
Olszewska Wiktoria
Sitko Marcel
Kuklewicz Filip
Kowalewski Remigiusz
Czarkowska Michalina
Bakir Aron
Budowicz Sebastian
Bakir Miron
Kowalewska Maja
Jastrzębski Kacper

 

REKRUTACJA DO KLASY I
NA ROK SZKOLNY
2022/2023

Lista kandydatów zakwalifikowanych do klas pierwszych Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Sejnach na rok szkolny 2022/2023

Andruczyk Sebastian 
Andzel Magda 
Bernatowicz Maja 
Bobrowski Natan 
Borucińska Kaja 
Borucińska Maja 
Buchowski Patryk 
Clynes Jamie Bronisław 
Cyruszys Karol 
Dalidonis Jan 
Fidrych Wiktoria 
Frydrych Gabriel 
Gniady Aleksandra 
Gniazdowska Wiktoria 
Jagłowski Igor 
Jarzębowicz Maria 
Jasińska Joanna 
Jaśkiewicz Tymoteusz 
Jatkowska Nadia 
Jurkiewicz Stanisław 
Jurkun Olaf 
Karłowicz Maria 
Kondracki Kornel 
Korzecki Szymon 
Kozłowska Natalia 
Krause Jeremi 
Kwaterski Mateusz 
Leończyk Nadia 
Litwińska Gabriela 
Ludorf Zuzanna 
Luto Aleksander 
Maksimowicz Miłosz 
Micewicz Mikołaj 
Milewski Piotr 
Miszkiel Jakub 
Moroz Zuzanna 
Motuk Hanna 
Niewulis Szymon 
Nowak Anna 
Ogórkis Magdalena 
Ogurkis Oliwia 
Pietkiewicz Sebastian 
Polkowska Amelia 
Rytwiński Krzysztof 
Sapiega Ignacy 
Sitko Michał 
Skupska Małgorzata 
Sokołowska Melania 
Szczerbiński Paweł 
Szturgulewski Adam 
Szymański Bartosz Mariusz 
Szyryński Paweł Józef 
Tarlecki Maksymilian 
Trejnowska Klara 
Tubiszewski Jan 
Turowicz Zofia 
Urbanowicz Antoni 
Werelich Radosław 
Wilkiel Krzysztof Jan 
Wysocka Zuzanna 

Wniosek o przyjęcie do klasy I dla kandydatów zamieszkałych poza miastem Sejny

Skip to content