Wykaz kandydatów zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych 5-latków w Szkole Podstawowej im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Sejnach 2021/2022

Lp.Nazwisko i imiona
1Buder Kuba Szymon
2Alszko Weronika
3Andruczyk Damian
4Andzel Lena
5Anuszkiewicz Mateusz
6Bagińska Aleksandra
7Chałaczkiewicz Aleksandra
8Dalidonis Jan
9Fiedorowicz Mikołaj
10Gryguć Maria Magdalena
11Grzybowska Gabriela
12Gudajtis Franciszek
13Jankowska Sabina
14Janulewicz Zuzanna
15Kiejza Bartosz
16Koncewicz Mikołaj
17Koneszko Klaudia
18Koronkiewicz Jan
19Kruszyłowicz Miłosz
20Kuprewicz Maria Magdalena
21Kuskowski Marcel
22Lewczuk Mateusz
23Moroz Urszula
24Nowak Kacper
25Ołów Franciszek
26Pawełek Martyna
27Pełka Marcel
28Pietkiewicz Sebastian
29Popławski Dawid
30Poszwa Pakub
31Poszwa Wiktor
32Rzodkiewicz Nikodem
33Skrypko Wojciech
34Sojko Oliwia
35Tomkiewicz Piotr
36Trejnowska Kinga
37Urbanowicz Aleksandra
38Wysocka Zuzanna
39Zajko Joanna
40Zajko Katarzyna

Wykaz kandydatów zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych 6-latków w Szkole Podstawowej im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Sejnach 2021/2022

Lp. Nazwisko i imiona

1 Andruczyk Sebastian

2 Andzel Magda

3 Bernatowicz Maja

4 Bobrowski Natan

5 Borucińska Kaja

6 Borucińska Maja

7 Clynes Jamie Bronisław

8 Cyruszys Karol

9 Fidrych Wiktoria

10 Frydrych Gabriel

11 Gniady Aleksandra

12 Gniazdowska Wiktoria

13 Jagłowski Igor

14 Jasińska Joanna

15 Jatkowska Nadia

16 Jurkiewicz Stanisław

17 Jurkun Oskar

18 Karłowicz Maria

19 Kondracki Kornel

20 Korzecki Szymon

21 Kozłowska Natalia

22 Krause Jeremi

23 Kwaterski Mateusz

24 Leończyk Nadia

25 Litwińska Gabriela

26 Ludorf Zuzanna

27 Luto Aleksander

28 Maksimowicz Miłosz

29 Micewicz Mikołaj

30 Moroz Zuzanna

31 Motuk Hanna

32 Nowak Anna

33 Ogórkis Magdalena

34 Ogurkis Oliwia

35 Polkowska Amelia

36 Sapiega Ignacy
37 Sitko Michał
38 Skupska Małgorzata
39 Sokołowska Melania
40 Szymański Bartosz Mariusz
41 Szyryński Paweł Józef
42 Tarlecki Maksymilian
43 Trejnowska Klara
44 Tubiszewski Jan
45 Turowicz Zofia
46 Urbanowicz Antoni
47 Werelich Radosław
48 Wilkiel Krzysztof Jan
49 Zaborowski Stanisław
50 Zubowicz Nina
 
Wykaz kandydatów zakwalifikowanych do klasy I Szkoły Podstawowej im. mjr Henryka Dobrzańskiego “Hubala” w Sejnach
2021/2022
LP. Nazwisko i imiona
1 Abramczuk Kamila 40 Ponganis Julian
2 Brzozowska Lena 41 Poszwa Igor
3 Buchowska Lena 42 Przeborowska Magdalena
4 Chrulska Izabela 43 Rydzewski Wiktor
5 Czeszkiewicz Bartosz 44 Sapiega Hanna
6 Durtan Daniel Robert 45 Selwent Marcel
7 Fejfer Izabela 46 Sienkiewicz Felicja
8 Gaus Bianca 47 Sobolewski Mikołaj
9 Gilis Maciej 48 Sokołowska Sandra
10 Głowińska Marianna 49 Sokołowski Kacper
11 Gutowska Klara 50 Szlegier Iga
12 Hańczuk Gabriela 51 Szyszko Magdalena
13 Janiga Fabian 52 Totczyk Karolina
14 Jankowska Amelia 53 Waszkiewicz Wiktoria
15 Jarzębowicz Aleksandra 54 Zabłocki Dawid
16 Jasionowska Olga 55 Żegarska Aleksandra
17 Jastrzębski Bartosz 56 Żółtko Milena
18 Kaliszewski Ignacy
19 Kiejza Artur
20 Kisiel Wiktoria
21 Korzeniecka Aleksandra
22 Korzeniecka Olivia Maria
23 Krejpcio Michał
24 Kruszyłowicz Kacper
25 Kuklewicz Michał
26 Kuskowska Blanka
27 Leonowicz Michał
28 Leonowicz Szymon
29 Maksimowicz Miłosz
30 Marcinkiewicz Hanna
31 Matulanis Piotr
32 Miszkiel Blanka
33 Nadarzyński Franciszek
34 Niemkiewicz Sebastian
35 Nowak Natalia
36 Pawełek Norbert
37 Pawlukanis Aleksandra
38 Pawlukowski Tymon
39 Polakowski Igor
Skip to content