Przejdź do treści
Kontakt
Facebook Szkoła
Przedszkole
iOpłaty
BIP
- DZIENNIK
Biblioteka
Teams
Rekrutacja
Home
Organizacja
Plan lekcji
Klasy 1 – 8
Przedszkole
O szkole
Aktualności
Język litewski
Historia
Pracownicy
Innowacje
Laboratoria Przyszłości
Szachy w Szkole i Przedszkolu
Dziecięcy Uniwersytet Pogranicza
Aktywni Błękitni
Narodowy Program Czytelnictwa
Nowe Horyzonty
Program Powszechnej Nauki pływania „Umiem Pływać”
Procedury bezpieczeństwa
Rodzice
Ubezpieczenie
IOPŁATY
Pomóż sobie i innym
Godziny dostępności
Stołówka
Opłaty
Język litewski
Rada Rodziców
Aktualności
Egzamin ósmoklasisty
Procedura postępowania w przypadku stwierdzenia wszawicy w ZSP Sejny
Standardy ochrony dzieci
wersja dla rodzica
wersja dla dziecka
Uczniowie
Pomóż sobie i innym
Egzamin ósmoklasisty
Samorząd Uczniowski
SU 2023/2024
Konkursy
Wycieczki szkolne
Sport
archiwum
Konsultacje
Wolontariat
Młodzi z pomysłem
Klub Historyczny im. Armii Krajowej
Klub Włóczykij
Standardy ochrony dzieci (dla ucznia)
Przedszkole
Aktualności
Grupy
Projekty
Zajęcia dodatkowe
Edukacja przyrodnicza
Oferta edukacyjna
Rekrutacja
Diagnoza
Kontakt
Kalendarz szkolny
E-dziennik
Facebook
BIP
Biblioteka
Teams
Menu
Rekrutacja
Home
Organizacja
Plan lekcji
Klasy 1 – 8
Przedszkole
O szkole
Aktualności
Język litewski
Historia
Pracownicy
Innowacje
Laboratoria Przyszłości
Szachy w Szkole i Przedszkolu
Dziecięcy Uniwersytet Pogranicza
Aktywni Błękitni
Narodowy Program Czytelnictwa
Nowe Horyzonty
Program Powszechnej Nauki pływania „Umiem Pływać”
Procedury bezpieczeństwa
Rodzice
Ubezpieczenie
IOPŁATY
Pomóż sobie i innym
Godziny dostępności
Stołówka
Opłaty
Język litewski
Rada Rodziców
Aktualności
Egzamin ósmoklasisty
Procedura postępowania w przypadku stwierdzenia wszawicy w ZSP Sejny
Standardy ochrony dzieci
wersja dla rodzica
wersja dla dziecka
Uczniowie
Pomóż sobie i innym
Egzamin ósmoklasisty
Samorząd Uczniowski
SU 2023/2024
Konkursy
Wycieczki szkolne
Sport
archiwum
Konsultacje
Wolontariat
Młodzi z pomysłem
Klub Historyczny im. Armii Krajowej
Klub Włóczykij
Standardy ochrony dzieci (dla ucznia)
Przedszkole
Aktualności
Grupy
Projekty
Zajęcia dodatkowe
Edukacja przyrodnicza
Oferta edukacyjna
Rekrutacja
Diagnoza
Kontakt
Kalendarz szkolny
E-dziennik
Facebook
BIP
Biblioteka
Teams
DYREKCJA - RADY PEDAGOGICZNE - PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI
Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Sejnach
mgr Dorota Jagłowska
nauczyciel dyplomowany
Wicedyrektor Zespołu
mgr
Alina Korzeniecka
nauczyciel dyplomowany
Wicedyrektor Zespołu
mgr
Agnieszka Lauda
nauczyciel mianowany
RADA PEDAGOGICZNA
Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sejnach
Doroszko Elżbieta - nauczyciel dyplomowany,edukacja wczesnoszkolna, Religia
Frydrych Bogdan – nauczyciel mianowany Wychowanie fizyczne
Jachimowicz Bożena – nauczyciel mianowany Matematyka
Januszko Teresa – nauczyciel języka litewskiego
Jagłowska Dorota– Dyrektor nauczyciel dyplomowany Przyroda
Kibisz Wiesław – nauczyciel dyplomowany Plastyka, Muzyka
Kisielewska Marzena – nauczyciel dyplomowany Pedagog , Zajęcia rewalidacyjne
Klucznik Teresa – nauczyciel dyplomowany Język polski
Korzeniecka Alina – wicedyrektor, nauczyciel dyplomowany Przyroda, Biologia,Technika
Kossa Jolanta – nauczyciel dyplomowany Religia
Krywanis Tadeusz – nauczyciel dyplomowany Wychowanie fizyczne
Kukolska Barbara – nauczyciel dyplomowany Wychowanie fizyczne, Edukacja dla bezpieczeństwa, edukacja przez szachy w szkole i przedszkolu
Kulesza Marta – nauczyciel dyplomowany Język angielski
Lauda Agnieszka – wicedyrektor nauczyciel mianowany Edukacja wczesnoszkolna
Lubiecka-Gibas Iwona – nauczyciel dyplomowany Język polski, wychowanie do życia w rodzinie
Luto Jolanta – nauczyciel dyplomowany Edukacja wczesnoszkolna
Mackiewicz Joanna – nauczyciel dyplomowany Edukacja wczesnoszkolna
Masianis Celina – nauczyciel dyplomowany Edukacja wczesnoszkolna
Milewska Joanna – nauczyciel dyplomowany Matematyka, Informatyka
Modzelewska Anna – nauczyciel dyplomowany Język polski, bibliotekarz
Ostrowski Leszek – nauczyciel mianowany Wychowanie fizyczne
Przezwicka Katarzyna – nauczyciel dyplomowany Język niemiecki
Przezwicka Marta – nauczyciel dyplomowany Język angielski
Sojko Bogusław – nauczyciel dyplomowany Język angielski
Sas Sylweriusz– nauczyciel dyplomowany Geografia
Sikorska Laura – nauczyciel dyplomowany Informatyka,
Sołomianko-Trzyna Joanna – Biologia, Chemia
Stankiewicz Ewa – nauczyciel mianowany Edukacja wczesnoszkolna
Stankiewicz Zofia – nauczyciel mianowany świetlica
Staśkiel Alicja - nauczyciel dyplomowany Matematyka, Informatyka
Trzcianowska-Zujewicz Krystyna – nauczyciel dyplomowany psycholog
Tur Krzysztof – nauczyciel dyplomowany Język polski, Szachy
Twardowska Teresa – nauczyciel mianowany Edukacja wczesnoszkolna
Wiśniewska Beata – nauczyciel dyplomowany Edukacja wczesnoszkolna
Witkowski Piotr – nauczyciel dyplomowany Język angielski
Wróblewska Elżbieta – nauczyciel dyplomowany bibliotekarz
Zianowicz Marzanna– nauczyciel dyplomowany Matematyka, Fizyka
Ziniewicz-Tur Teresa – nauczyciel dyplomowany Wiedza o społeczeństwie, Historia
Żylińska Bożena – nauczyciel mianowany Historia,Edukacja wczesnoszkolna
Gryziewicz Agnieszka – nauczyciel mianowany Pedagog
Czeropska Danuta – Logopeda
Jatkowska Grażyna - Wychowanie przedszkolne
Łejmel Agnieszka – Wychowanie przedszkolne
Buchowska Monika – Wychowanie przedszkolne
Macianis Jolanta – nauczyciel dyplomowany Wychowanie przedszkolne
Matusiewicz Anna – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Polens Teresa – Wychowanie przedszkolne
Rybka Małgorzata – Nauczyciel dyplomowany wychowanie przedszkolne
Ruszczewska Elżbieta – Wychowanie przedszkolne
Waluś Lucyna – Wychowanie przedszkolne
Żynda Katarzyna – Wychowanie przedszkolne
Kotarska Wioletta– Wychowanie przedszkolne
Wasilewska Ewelina – Wychowanie przedszkolne
Maksimowicz - Kowalska Iwona– Wychowanie przedszkolne
Jatkowska Monika – Wychowanie przedszkolne
Sojko Joanna – Wychowanie przedszkolne
Żybuda Ewelina – Wychowanie przedszkolne
PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI
Popiel Irena – sekretarz
Jurkiewicz Izabela – intendentka
Leończyk Teresa – referent
Puzowska Karolina – sekretarka
Jarzębowicz Marta – szef kuchni
Auron Katarzyna
Bienio Alicja
Boguszewski Henryk
Czeszkiewicz Irena
Gościewska -Raglis Alicja
Grablun Teresa
Grzybowska Anna
Kiejza Elżbieta
Olejniczak Ryszard
Pawlukowska Krystyna
Pawlukowska Lidia
Rzodkiewicz Elżbieta
Turynowicz Małgorzata
Zubowicz Diana
Maksimowicz Dorota
Jakubowska Elżbieta
Cichanowicz Magdalena
Leszczyńska Dalicja
Nowak Małgorzata
Skip to content
Open toolbar
Dostępność
Dostępność
Zwiększ tekst
Zwiększ tekst
Zmniejsz tekst
Zmniejsz tekst
Wysoki kontrast
Wysoki kontrast
Negatyw
Negatyw
Reset
Reset