Tygodniowy harmonogram konsultacji  wychowawców, nauczycieli i pedagogów  

Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Sejnach  z uczniami i rodzicami  

w 1 półroczu r. szk. 2022/2023 

(W tygodniu, w którym wypada zebranie z rodzicami, godziną dostępności jest godzina zebrania)
zebranie 07.09.2022 – godzina 16.00 (przedszkole), godzina 17.00 ZSP kl 1-3
zebranie 08.09.2022 – godzina 17.00 ZSP kl.4-8

Nazwisko i imię nauczyciela 

Dzień tygodnia oraz godz. od…do (60 min) 

Boguszewska   Teresa 

Środa 11:30- 12:30 

Borodziuk   Wioletta 

Czwartek 7:50 do 8:50  

Doroszko  Elżbieta 

Czwartek 14.35-15.35 

Fiećko  Dorota 

Środa 14.35 – 15.35 

Frydrych Bogdan  

Środa 15.30 – 16.30. 

Jachimowicz Bożena 

Czwartek 14.40 – 15.40 

 

 

Kibisz  Wiesław  

Poniedziałek 15.30-16.30

Kisielewska Marzena  

Czwartek godz. 17:00-18:00 

Klucznik Teresa  

Środa 14.35 – 15.35 

Korzeniecka Alina  

Czwartek 7.50 – 8.50 

Kossa Jolanta  

Poniedziałek 8.30 – 9.30 

Krywanis  Tadeusz 

Wtorek 15.30- 16.30. 

Kukolska Barbara 

Poniedziałek 7.50-8.50 

Kulesza Marta 

Czwartek godz. 17:00-18:00 

Lauda Agnieszka 

Poniedziałek 12:35-13:35 

Lubiecka – Gibas  Iwona  

Środa 14.45 – 15.45 

Luto Jolanta  

Środa 13.30 – 14.30 

Mackiewicz  Joanna  

Czwartek od 7.45 do 8.45 

Masianis  Celina 

Czwartek 8.30- 9.30 

Milewska  Joanna 

Wtorek 14.45 – 15.45 

Januszko Teresa 

Co drugi tydzień 

Modzelewska Anna  

Wtorek 14.40-15.40 

Ostrowski  Leszek 

Czwartek 15.30 – 16.30

Ponganis Jolanta 

Wtorek 10.30-11.30 

Polens Teresa 

Poniedziałek od 12.00 do 13.00 

Przezwicka  Katarzyna  

Środa 15.30- 16.30 

Przezwicka  Marta  

środa 15.30 – 16.30

Matwiejczyk Lucyna 

Wtorek 14:30-15:30 

Rybka  Małgorzata 

Piątek 16.00-17.00 

Sas  Sylweriusz 

Poniedziałek 15.30-16.30 

Sikorska  Laura  

Czwartek 14.35-15.35 

Sojko Joanna 

Poniedziałek 10:00- 11:00 

Sojko  Bogusław  

Czwartek 13.50 – 14.50 

Sołomianko – Trzyna Joanna  

Wtorek od 14:35 – 15:35  

Stankiewicz  Ewa 

Wtorek 8.40 – 9.40 

Stankiewicz  Zofia 

Piątek 12:30- 13:30 

Staśkiel  Alicja  

Środa 14.35 – 15.35 

Teodorowski Marian Cezary  

Czwartek 14.35 – 15.35 

Tomkiewicz  Małgorzata 

Środa 14.35 – 15.35 

Trzcianowska – Zujewicz Krystyna 

Poniedziałek 14:20- 15:20 

Twardowska  Teresa  

Środa 12.35- 13.35 

Waluś Lucyna 

Poniedziałek- 12:30- 13:30 

Wiśniewska  Beata 

Czwartek 12.35- 13.35 

Witkowski Piotr 

Poniedziałek 15.15 – 16.15 

Wróblewska   Elżbieta 

Wtorek 09.00- 10.00 

Zianowicz Marzanna  

Piątek    14.45- 15.45 

Ziniewicz- Tur Teresa 

 Wtorek 14.45-15.45

Żylinska Bożena 

Poniedziałek 8.50-9.50

Danuta Czeropska 

Co drugi tydzień

Agnieszka Gryziewicz 

Środa 7.50-8.50  

Tur Krzysztof 

Piątek 15.00-16.00 

Buchowska Monika 

Czwartek 10:00-11:00 

Kotarska Wioletta 

Piątek 7.30 – 8.30 

Łejmel Agnieszka 

Poniedziałek 12:00-13:00 

Macianis Jolanta 

Środa 9.30-10.30 

Maksimowicz-Kowalska Iwona 

 na zwolnieniu

Wasilewska Ewelina 

Wtorek 10:30-11:30 

Żybuda Ewelina 

Czwartek 14:30- 15:30 

Żynda Katarzyna 

Poniedziałek 11.30-12.30  

Skip to content