L.p | Imię i nazwisko nauczyciela | dzień | godzina | sala |
1. | Luto Jolanta | Czwartek | 12.35-13.35
| Gabinet logopedyczny |
2. | Wiśniewska Beata | Poniedziałek Środa | *7.30-8.00 *12.35-13.05 | 14 |
3. | Buchowska Barbara | Czwartek | 8.45-9.45 | 8 |
4. | Masianis Celina | Wtorek | 7.55-8.55 | 7 |
5. | Żylińska Bożena | *Środa *Czwartek | *7.30-8.00 *7.30-8.00 | 10 |
6. | Litwiniuk Sylwia | Piątek | 7.45-8.45 | 10 |
7. | Stankiewicz Ewa | Wtorek | 8.45-9.45 | 12 |
8. | Twardowska Teresa | *Poniedziałek *Środa | *7.30-8.00 *7.30-8.00 | 9 |
9. | Kulesza Marta | *Poniedziałek *Środa | *10.00-10.30 *7.30-8.00 | 10 |
10. | Milewska Joanna | *Poniedziałek *Piątek | 10.00-10.30 | *Mickiewicz-pokój nauczycielski *W.P s.34 |
11. | Gryziewicz Agnieszka | *wtorek *Czwartek | *13.35-14.05 *13.30-14.00 | Gabinet pedagoga |
12. | Doroszko Elżbieta | *Poniedziałek *Środa | *13.30-14.00 *7.30-8.00 | 6 |
13. | Łejmel Agnieszka | – | – | – |
14. | Matusiewicz Anna | *wtorek *środa | *9.30-10.00 *9.30-10.00 | Pokój nauczycielski |
15. | Macianis Jolanta | Wtorek | 8.30-9.30 | Pokój Nauczycielski |
16. | Kotarska Wioleta | Czwartek | 8.30-9.30 | Pokój obok Sali Rybek |
17. | Rybka Małgorzata | Wtorek | 13.30-14.30 | 15 |
18. | Polens Teresa | Poniedziałek | 13.30-14.30 | Sówki |
19. | Sojko Joanna | Wtorek | 10.30-11.30 | Rybki |
20. | Żybuda Ewelina | środa | 10.00-11.00 | Rybki |
21. | Jatkowska Monika | Poniedziałek | 11.00-12.00 | Pokój nauczycielski |
22. | Żynda Katarzyna | Wtorek | 10.00-11.00 | Pokój nauczycielski |
23. | Waluś Lucyna | Piątek | 8.00-9.00 | Pokój nauczycielski |
24. | Buchowska Monika | Czwartek | 9.00-10.00 | Pokój nauczycielski |
25. | Jatkowska Grażyna | Wtorek | 12.30-13.30 | Sala Wróbelki |
26. | Wróblewska Elżbieta | *wtorek *piątek | *7.30-8.00 *7.30-8.00 | 16 |
27. | Magdalena Michalczyk | Piątek | 9.00-10.00 | Pokój nauczycielski |
28. | Agnieszka Lauda | Poniedziałek | 8.00-9.00 | Gabinet wicedyrektora |
29. | Teresa Leończyk | Piątek | 10.30-11.30 | Pokój nauczycielski |
30. | Zofia Stankiewicz | Piątek | 8.50-9.50 | Świetlica |
31. | Teresa Januszko | Poniedziałek | 14.30-15.30 | s.16 |
32. | Krystyna Trzcianowska-Zujewicz | Środa | 14.30-15.30 | Gabinet pedagogiczny WP |
WYKAZ GODZIN DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI ZSP W SEJNACH UL. MICKIEWICZA | ||||
33. | Nowalska Aneta | Piątek | 11.50-12.50 | s.35 |
| Frydrych Bogdan | Środa | 13.40-14.40 | s. gimnastyczna 6 |
| Iwanow Aneta | Wtorek | 13.40-14.40 | Pokój pedagoga |
| Jachimowicz Bożena | Piątek | 14.35-15.35 | Nr.18 |
| Jagłowska Dorota | Wtorek | 8.55-9.40 | Pokój dyrektora |
| Kibisz Wiesław | Środa | 9.50-10.50 | 34 |
| Kisielewska Marzena | Poniedziałek | 13.40-14.40 | Gabinet pedagoga |
| Klucznik Teresa | Poniedziałek | 14.35-15.35 | 3 |
| Korzeniecka Alina | Poniedziałek | 14.30-15.30 | Gabinet wicedyrektora |
| Kossa Jolanta | Czwartek | 10.35-11.35 | 32 |
| Kukolska Barbara | Piątek | 10.35-11.35 | Pokój nauczycielski |
| Lubiecka-Gibas Iwona | Piątek | 11.50-12.50 | 32 |
| Modzelewska Anna | Środa | 12.35-13.35 | 4 |
| Ostrowski Leszek | Piątek | 12.55-13.40 | Pokój nauczycieli WF |
| Przezwicka Katarzyna | Środa | 15.35-16.35 | Pokój nauczycielski |
| Przezwicka Marta | Czwartek | 8.45-9.45 | 17 |
| Sas Sylweriusz | Środa | 13.40-14.40 | 4 |
| Sojko Bogusław | Piątek | 8.55-9.55 | 35 |
| Sołomianko-Trzyna Joanna | Środa | 9.40-10.40 | 15 |
| Staśkiel Alicja | Wtorek | 14.00-15.00 | 15 |
| Tomkiewicz Małgorzata | Środa (3-cia w miesiącu) | 14.30-15.30 | 15 |
| Trzcianowska-Zujewicz Krystyna | Środa | 14.30-15.30 | Gabinet pedagoga na WP |
| Tur Krzysztof | Wtorek | 10.35-11.35 | 1 |
| Witkowski Piotr | Wtorek | 16.20-17.20 | 35 |
| Zianowicz Marzanna | Czwartek | 7.45-8.45 | 16 |
| Ziniewicz-Tur Teresa | Wtorek | 14.45-15.45 | 2 |
Sekretariat oraz Dyrekcja