10.10.2023r. odbyły się Mistrzostwa Grupy północnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W malowniczej scenerii jeziora „Białego” w Przewięzi do rywalizacji stanęło 19 najlepszych szkół z powiatów: suwalskiego, sejneńskiego, augustowskiego i sokólskiego. Reprezentacja naszej szkoły zajęła:

7 miejsce dziewczęta (skład drużyny: Hanna Gniady, Oliwia Pawełek, Anna Szlaszyńska, Inga Krakowska, Alicja Łatwis, Helena Janculewicz, rezerwa: Natalia Łapszysz,  Zuzanna Ołów, Wiktoria Gibas, Julia Rutkowska).

Drużyna chłopców zajęła 8 miejsce (skład drużyny: Szymon Kamiński, Maciej Czokajło, Bartosz Jungiewicz, Tomasz Statkiewicz, Dominik Moroz, Bartosz Nowak, rezerwa: Kornel Gajdziński).
Opieka nad uczniami naszej szkoły sprawowali: Bogdan Frydrych, Leszek Ostrowski.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom godnego reprezentowania naszej szkoły.

Tekst opracował: Leszek Ostrowski

Skip to content